KONKURS MISYJNY

Chociaż Tydzień Misyjny rozpoczyna się 23 października, to w naszym Przedszkolu rozpoczął się już z tygodniowym wyprzedzeniem.
Najpierw wielkim wydarzeniem była Msza Święta wraz w naszą Siostrą Misjonarką z Zambii –
s. Ernestą, która podzieliła się swoją 44 letnią pracą misyjną.

W Przedszkolu dla dzieci wraz z rodzicami został zorganizowany konkurs plastyczny o tematyce misyjnej:
„Z serca… do serca… ponieśmy serca daleko”

Celem konkursu było uwrażliwienie naszych serc i zwrócenie uwagi na potrzeby naszych braci i sióstr w Afryce.
• warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie pracy plastycznej na podany temat.

Dzieci z rodzicami przejęte zadaniem i pragnieniem pomocy misjom w ten sposób wykazały się ciekawą pomysłowością i wielką kreatywnością.

Napłynęło 30 prac, w których wkład miały dzieci i rodzice. Dziękujemy wszystkim za piękne prace. Zachęcamy do brania udziału w podobnych zabawach.

BÓG ZAPŁAĆ

s. Weronika