ZAKOŃCZENIE (KOLEJNEGO) ROKU PRZEDSZKOLNEGO

W słoneczne, niedzielne południe – 25.06.2017 r. – spotkaliśmy się w pięknej Bazylice Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie, aby zakończyć Rok Przedszkolny 2016/2017. Naszą uroczystość rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Władysław Moczarski, a o oprawę i piękny śpiew zadbała społeczność Przedszkola. Kolejnym punktem była Akademia Pożegnalna, podczas której wystąpiły dwie najstarsze grupy – „Stokrotki” i „Słoneczka” – które żegnały się i dziękowały za czas spędzony „u Bolesi” oraz dwie pośrednie grupy – „Delfinki” i „Biedronki” – którym przypadło w udziale pożegnanie starszych koleżanek i kolegów. A po wzruszającej części artystycznej była chwila na odpoczynek na zielonej, niepokalanowskiej trawie… :-)

Film dzięki uprzejmości p. Izabeli Soji i p. Piotra Żywickiego:

hasło: Kopytko

Zdjęcia dzięki uprzejmości p. Piotra Żywickiego:

Serdecznie dziękujemy za udostępnienie prywatnych zbiorów! :-)