RÓŻANIEC - MOJA POMOC DLA MISJI

Niedzielne południe, 15.10.2017 r., upłynęło nam pod znakiem modlitwy za misje i pracujących na nich misjonarzy. Tradycyjnie spotkaliśmy się na Mszy Św., w której czynnie uczestniczyliśmy. Dekoracja świątyni przypomniała nam o rozpoczynającym się Tygodniu Misyjnym i zachęcała do modlitwy za te wielkie dzieła, które dzieją się na wszystkich kontynentach.

Zdjęcia dzięki uprzejmości p. Piotra Żywickiego

Podczas Mszy Św. miało miejsce rozstrzygnięcie "Konkursu na największy i najpiękniejszy Rodzinny Różaniec Misyjny". Komisja Konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia - ilość prac, ich wielkość, kreatywność i oryginalność wykonania sprawiły, że każdy z Uczestników został nagrodzony pamiątkowym dyplomem, kalendarzem i brelokiem. Jednak - zgodnie z Regulaminem - wśród wszystkich prac wyłoniono również zwycięzców, a są nimi:

Natalia Mamcarz ("Stokrotki") z Rodziną - I MIEJSCE

Katarzyna Malińska ("Stokrotki") z Rodziną - II MIEJSCE

Maja Słomiana ("Biedronki") z Rodziną - III MIEJSCE

Wszystkie zgromadzone prace stanowią dekorację Kościoła pw. Świętego Ducha w Łowiczu.

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział :-)
Serdecznie gratulujemy oryginalnych pomysłów i kreatywnego wykonania.

Zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach!

Organizatorzy -
grupa "Biedronki"