NASZE KOLOROWE PRZEDSZKOLE - V EDYCJA

W dniu 21.03.2022 r. wraz z pomocą nauczycieli Przedszkolaki naszej placówki udekorowały przedszkole wiosennymi ozdobami. W ramach V edycji „Nasze kolorowe Przedszkole” dzieci na zajęciach plastycznych o tematyce „Witaj Wiosno” wykonali dekoracje. Celem zajęć było rozwijanie: rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej, rozwijanie wrażliwości estetycznej, integracja grup poprzez wspólne wykonanie dekoracji przedszkola, wprowadzanie dzieci w wiosenny nastrój. Przedszkolaki aktywnie i twórczo włączyli się do akcji wykazując się pomysłowością i kreatywnością. Wykonane przez dzieci prace pięknie ozdabiają przedszkolny korytarz. Dekoracje przypominają nam jaką radosną i kolorowa porą roku jest wiosna.

MotylkiBiedronkiDelfinkiStokrotkiSłoneczka