KONTYNUACJA EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ

                                                                                                         REKRUTACJA NOWY ROK PRZEDSZKOLNY 2018/2019

                                                                                                                                     KONTYNUACJA

 

Zgodnie z procedurą Statutową rozpoczęliśmy zapisy dzieci na kolejny rok przedszkolny 2018/2019. Proszę o pobranie dokumentu 'Deklaracja Kontynuacji Edukacji Przedszkolnej' w grupach od nauczycieli i potwierdzenie przyprowadzania dziecka do Przedszkola w kolejnym roku szkolnym 2018/2019 poprzez zwrot wypełnionego i podpisanego dokumentu do grupy /do końca marca/.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              - dziękuję

SłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinkiStokrotki