CYRK "HECA"

W czwartek 16.02.2023 r.  w naszym przedszkolu gościliśmy artystkę z Cyrku "Heca", która zachwyciła i rozbawiła całą publiczność. Podczas bogatego programu sztuki cyrkowej mogliśmy podziwiać m.in.: żonglerkę różnymi przedmiotami, akrobacje, iluzje, tresurę zwierząt oraz gry i zabawy z udziałem chętnych dzieci. Wielką atrakcją były zwierzęta – pies (pudel) i wąż (pyton tygrysi), które nie tylko brały udział w pokazie, ale każde dziecko mogło je dotknąć lub pogłaskać. Było dużo śmiechu. Wszystkim zgromadzonym występ bardzo się podobał - był pełen emocji, radości i dobrej zabawy. Po występie artystka otrzymała od wszystkich widzów gromkie brawa. To wyjątkowe spotkanie zostanie na długo w naszej pamięci.

Link do zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/1YeZsIaodIvTWW2C0RmMHvQsuBvkyRKiY?usp=sharing

 

 

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki