„CHRYSTUS WODZEM, CHRYSTUS KRÓLEM, CHRYSTUS WŁADCĄ NAM!”

Niedziela Palmowa to szczególny dzień w roku liturgicznym – z jednej strony przynosimy do kościołów palmy i okrzykami witamy Pana Jezusa, a za kilka chwil słyszymy opis Jego męki i śmierci. To szczególny dzień z jeszcze jednego powodu – rozpoczyna bowiem Wielki Tydzień.

Zgodnie z tradycją naszego Przedszkola również w tym roku dzieci i Rodzice zebrali się na Mszy Świętej w parafii św. Ducha, aby prosić o dar dobrego przygotowania serc na Święta Zmartwychwstania. Przedszkolaki specjalnie na ten dzień przygotowały palmy, aby-machając nimi-procesyjnie wejść do świątyni i uczestniczyć w Eucharystii.

 

Link do zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/1GrGPIs-7dFWdIcVXjcN7-l3kkheSCkD6?usp=sharing

MotylkiBiedronkiDelfinkiStokrotkiSłoneczka