„Zmartwychwstał Pan i żyje dziś!”

Piękną tradycją naszego Przedszkola są Podwieczorki Wielkanocne. Również w tym roku, 23 marca, spotkaliśmy się w sali Delfinów, aby świętować wspólnie z całą społecznością Przedszkola i z naszymi Przyjaciółmi, m. in. z Księdzem Proboszczem Władysławem Moczarskim. Akademię Życzeń przygotowała jedna z najstarszych grup – „Stokrotki” razem z Ciocią Agnieszką i Ciocią Eweliną, a po jej zakończeniu wszyscy podzieliliśmy się jajkiem składając sobie najlepsze świątecznie życzenia.

Ostatnim oficjalnym akcentem było wręczenie nagród dla wszystkich Dzieci, które wzięły udział w Konkursie na Kartkę Wielkanocną.

A po zakończeniu Uroczystości każda grupa udała się do swojej sali, gdzie mogliśmy świętować w mniejszym gronie.

BiedronkiDelfinkiMotylkiStokrotkiSłoneczka