ZAJĘCIA EDUKACYJNE W SALI "OGNIK - BIEDRONKI

Biedroneczki skorzystały z sali edukacyjnej „OGNIK” zorganizowanej w budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu. Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach edukacyjnych, podczas których dowiedziały się jak prawidłowo zaalarmować służby ratownicze o zaistniałym zagrożeniu, co to jest pożar, jakie są główne powody jego powstawania, jak się zachować gdy go zauważymy, a także jak bezpiecznie opuścić zagrożone pomieszczenie. Dzieci przez chwilę mogły wcielić się w rolę strażaka zakładając hełmy oraz kurtki strażackie. Bardzo dziękujemy za przeprowadzone zajęcia i  bardzo ciekawie spędzony czas. Przedszkolaki zapamiętają na zawsze, że z ogniem nie ma żartów!

Link do zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/18epJmOkXvjelkwUbeR0pYENfRD62Ylto?usp=sharing

Biedronki