Wizyta policjanta w Przedszkolu

Dnia 4 marca przybył do naszego Przedszkola policjant z Komendy Miejskiej w Łowiczu. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić się w domu i przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. gdy zaczepia dziecko obca osoba dorosła itp. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjanta: w szczególności policyjny lizak oraz mało znane wszystkim kajdanki. Największą jednak atrakcją okazał się radiowóz policyjny. Każdy mógł wsiąść za kierownicę, włączyć sygnały dźwiękowe oraz powiedzieć coś przez radiostację. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie przedszkolaki wręczyły Panu Policjantowi  laurkę oraz przedszkolne "słodkości od Bolesi".

p. Marta

BiedronkiDelfinkiMotylkiStokrotkiSłoneczka