WITAMY W PRZEDSZKOLU

WITAMY W PRZEDSZKOLU

“Czy słońce na niebie, czy deszcz z nieba leci,
Idą do przedszkola z rodzicami dzieci.
W przedszkolu zabawek i książek bez liku,
Każdy ma tam miejsce przy małym stoliku.
Razem z naszą Panią, pilnie się uczymy.
Gdy czas na zabawę, chętnie się bawimy.
Powiem Wam coś jeszcze!

Nie mówcie nikomu…
Że my się czujemy jak u siebie w domu!”

B. Szelągowska

Niezwykły czas wakacji dobiegł końca i nadszedł czas powrotu do przedszkola. Od 4 września przedszkole tętni życiem. Pierwszy dzień nowego roku przedszkolnego był dla wszystkich wielkim przeżyciem. Starsze przedszkolaki z radością witały swoich kolegów. Najmłodsze dzieci poznawały swoje sale, rówieśników i ciocie. Po krótkiej chwili niepewności na buziach zagościł uśmiech i chęć do wspólnej zabawy. Wszystkim naszym kochanym Przedszkolakom życzymy, aby ten nadchodzący rok przedszkolny przyniósł wiele nowych przygód, radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha.

DelfinkiStokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronki