WAŻNE!!! SZANOWNI RODZICE...

WAŻNE!!! SZANOWNI RODZICE...

 

W ZWIĄZKU Z ZARZĄDZENIEM MINISTRA OŚWIATY I DECYZJĄ ORGANU PROWADZĄCEGO, INFORMUJĘ IŻ 25 MAJA ROZPOCZYNAMY PO PRZERWIE PRACĘ STACJONARNĄ – OPIEKĘ DLA DZIECI  RODZICÓW POTRZEBUJĄCYCH. BĘDZIEMY  DALEJ PROWADZIĆ ZDALNE NAUCZANIE POPRZEZ STRONKĘ PRZEDSZKOLA.                                                                                          

W ZWIĄZKU Z POWROTEM, Z OBLIGUJĄCYMI NAS DYREKTYWAMI SANITARNYMI, KOLEJNY RAZ MAM PROŚBĘ O DOKŁADNE PODANIE INFORMACJI DO NAUCZYCIELA, KTÓRY ZWRÓCI SIĘ O DEKLARACJĘ DO PAŃSTWA O POWROCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA.                                                                                                                        

PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z ZAŁĄCZNIKAMI DO NINIEJSZEGO KOMUNIKATU.  JEDEN Z NICH TO OFICJALNA PROŚBA /ZAŁĄCZNIK NR 3/, KTÓRA MUSI WPŁYNĄĆ DO 21 MAJA  /DO CZWARTKU/  DO DYREKCJI NA  ADRES MEILOWY  PRZEDSZKOLA.

ZŁOŻENIE POZOSTAŁYCH DWÓCH ZAŁĄCZNIKÓW – ZAŁĄCZNIK NR 1 i NR 2 -  PRZY PRZYPROWADZENIU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA.

WSZYSTKIE PROCEDURY I DOSTOSOWANIE SIĘ DO NICH Z KAŻDEJ STRONY, MAJĄ SŁUŻYĆ NASZEMU ZDROWIU, BEZPIECZEŃSTWU A NAWET ŻYCIU.

UFAM, ŻE POWOLNY POWRÓT DO FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLNEJ SPOŁECZNOŚCI, OTWORZY NAM PEŁNĄ POKOJU DROGĘ DO RADOSNEGO PRZEŻYWANIA DZIECIŃSTWA I ROZWOJU KAŻDEGO Z NAS.

WSZYSTKO ZAWIERZAM PROWADZENIU, OPIECE I WSTAWIENNICTWU NASZEJ BŁOGOSŁAWIONEJ BOLESŁAWY.                                                                  

 

                                                                                        SIOSTRA DYREKTOR ELWIRA

 

zalacznik_nr_1_procedura_przyprowadzania_i_odbioru_dziecka.pdf

zalacznik_nr_2.oswiadczenie_rodzica-ankieta.pdf

zalacznik_nr_3.podanie.pdf

DelfinkiStokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronki