WAŻNE!!! SZANOWNI RODZICE...

WAŻNE!!! SZANOWNI RODZICE...

 

DZIAŁAJĄC SPÓJNIE Z PLACÓWKAMI OŚWIATOWYMI W MIEŚCIE ŁOWICZ, PO USTALENIACH Z ORGANEM PROWADZĄCYM - JEST DECYZJA KURII O DALSZEJ PRZERWIE W PRACY STACJONARNEJ NASZEGO PRZEDSZKOLA  'U BOLESI': DO 24 MAJA 2020 ROKU.

DECYZJE DYKTOWAŁY MAŁO KLAROWNE, NIEJASNE, NIEKOMPETENTNE INFORMACJE W KWESTII CIĄGLE ISTNIEJĄCEJ EPIDEMII WIRUSA I LĘKU A TYM SAMYM NIEPOKOJE O PEŁNE, PEWNE BEZPIECZEŃSTWO, ZDROWIE A NAWET ŻYCIE. NIEWIELKA ILOŚĆ RODZCÓW MA PROBLEM Z OPIEKĄ, CO JEST PRZYKRE I TRUDNE ALE O WIELE TRUDNIEJSZA I W OCENIE CAŁEJ RADY PEDAGOGICZNEJ JEST RYZYKOWNE I NIEBEZPIECZNE FUNKCJONOWANIE W GRUPIE I OGRANICZONYCH MOCNO MOŻLIWOŚCIACH. 

NADAL TRWA ZDALNE NAUCZANIE, POMOC I KONTAKT Z NAUCZYCIELAMI I DYREKCJĄ.

ZGODNIE ZE STATUTEM I REGULAMINEM PRZEDSZKOLA, DLA UTRZYMANIA MIEJSCA I KORZYSTANIA Z PRZEDSZKOLA W TYM WYMIARZE, W JAKIM FUNKCJONUJE I CHCE WRÓCIĆ DO STACJONARNEJ PRACY, OBOWIĄZUJE STAŁA OPŁATA ZA MIESIĄC MAJ. NIEUREGULOWANIE OPŁATY DO 25 MAJA BĘDZIE RÓWNAZNACZNE Z REZYGNACJĄ Z UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA. PROBLEMY W TEJ FINANSOWEJ KWESTII ZAWSZE MOŻNA PRZEDSTAWIĆ SIOSTRZE DYREKTOR, KTÓRA – ZAPEWNIAM - JEST OTWARTA NA KAŻDĄ POMOC I WSPARCIE.

ZAWIERZAM KAŻDĄ RODZINĘ MIŁOSIERDZIU BOŻEMU I MIŁOSIERNEJ KRÓLOWEJ POLSKI.                                                        

                                                           - SIOSTRA DYREKTOR ELWIRA

DelfinkiStokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronki