WAŻNE!!! SZANOWNI RODZICE...

WAŻNE!!! SZANOWNI RODZICE...

"Wszystko jest łaską, jesteś Dobrocią i Mądrości,

która jest  we wszystkim...

Ty umiesz pocieszać swoimi sposobami..."

/Stefan Kardynał Wyszyński/

 

Kolejne Rozporządzenia dyktują nam nowe warunki funkcjonowania w rodzinie, w pracy, w przedszkolu...Coraz trudniej każdemu z nas - czy jesteśmy Duzi czy Mali - odnaleźć się w kwestiach i materialnych, i duchowych, i psychicznych nawet...Tyle już za nami...niepewności dużo na jutro...ale DZIŚ należy do nas...trzeba nam wszystkim o tym pamiętać: nie stawiać za dużo pytań, nie złościć się na prognozy ciągle dramatyczne, nie negować decyzji... DZIŚ – ma wielkie znaczenie i wartość, bo te plany i nadzieje zatrzymały się w biegu naszego życia...może biegliśmy za szybko...Chcemy wziąć odpowiedzialność za to DZIŚ także ze strony Przedszkola. Dalej możemy pomóc tylko zdalnie, tylko tak możemy pracować, rozmawiać, radzić się i wspierać...Wszystkie grupy, wszyscy nauczyciele stają do zadań dalej z ogromnym zaangażowaniem, oddaniem, kreatywnością. Zerówki spinają diagnozy, młodszym myślimy  o przekazaniu podręczników, planujemy konkursy, prześlemy nowe przedstawienie. Pragniemy także w tym DZIŚ, nie rezygnować z zamierzeń, przeżywać nasze dziesięciolecie, nasz Jubileusz...przecież wpisuje się w konkretny czas, a że trudny, to tym bardziej jest za co dziękować, i błagać, i przepraszać... Bądźmy więc RAZEM, choć tak daleko, inaczej, bez fajerwerków, a z pokorą i szczerze: przed sobą w radości i przed Bogiem na kolanach...O wszelkich szczegółach prac, zadań i zamierzeń w informacjach w grupach i w najbliższym czasie.                                                                                                                                                                            

Zawierzam wszystko  i Wszystkich Was Kochani - błogosławionej naszej Bolesławie oraz nowemu Orędownikowi przed Panem – Stefanowi Kardynałowi Wyszyńskiemu....

 

                                                                - zawsze z modlitwą i błogosławieństwem – siostra dyrektor Elwira

 

 

Z Rozporządzenia:

"Wobec utrzymującej się wysokiej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 przepisami rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu – w terminie od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r. – działalności niektórych jednostek systemu oświaty." /MEN/

DelfinkiStokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronki