UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

Szczęśliwie rozpoczęliśmy rok przedszkolny. Corocznym zwyczajem, spotkaliśmy się we wrześniu na Mszy Świętej w intencji Przedszkola. Powierzyliśmy Panu Bogu wszystkie dzieci i ich rodziny, siostry, nauczylicieli i pracowników przedszkola.Do ołtarza zanieśliśmy dary oraz nasze troski i nadzieje na cały rok. Podczas eucharystii zostały poświęcone plecaki przyniesione przez najstarszą grupę, a także same przedszkolaki, w tym 3-latki, które w tym roku rozpoczęły naukę w przedszkolu. Po Mszy Świętej wszyscy udali się na piknik zorganizowany w ogrodach parafialnych, gdzie wspólnie się bawiliśmy, tańczyliśmy i śpiewaliśmy.

 

Link do zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/1S0bBq3IXmJ9xPmyl2X0Kl_k1DCZUX6jK?usp=sharing

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki