„Ręce pełne (wielkanocnych) pomysłów”

W ramach wielu działań przygotowujących nas do Świąt Wielkiej Nocy w piątek, 11 marca, braliśmy udział w warsztatach wielkanocnych pt. „Ręce pełne pomysłów”. Dwie sympatyczne Panie, które przyjechały do naszego Przedszkola, pokazały nam wiele ciekawych pomysłów na wielkanocne dekoracje, a potem pomogły w samodzielnym wykonaniu ich.

Młodsze przedszkolaki z „Delfinków”, „Motylków” i „Biedronek” robiły odlewy z gipsu, a następnie malowały farbami kurczaczki, pisanki, baranki i zajączki.

Starszaki, czyli „Słoneczka” i „Stokrotki” farbowały gęsie wydmuszki i ozdabiały je kolorowymi, puchatymi pomponikami i drucikami.

Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a oprócz mile spędzonego czasu każdy wykonał wiele ozdób na wielkanocny stół.

BiedronkiDelfinkiMotylkiStokrotkiSłoneczka