"MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY" - ŚWIĘTO NASZYCH PRZEDSZKOLNYCH RODZIN

29 maja przeżyliśmy przepiękną niedzielę, Święto Rodzin miasta, gminy i naszego Przedszkola. Wyśpiewaliśmy, wymodliliśmy, wysłuchaliśmy, wytrąbiliśmy najpiękniejsze wartości płynące z Życia i Rodziny.

Dziękując sobie nawzajem za wspólne świętowanie podkreślić należy nasz liczny udział we Mszy Świętej i Marszu. Piękna liturgia z naszym udziałem, radosny, słoneczny, urokliwy Marsz oraz wesołe, rozśpiewane Błonie. Na szczególne gratulacje zasługuje grupa 'Stokrotki' z Rodzicami na czele. Informacje 'ze świata' donosiły o wielkim szcunku wobec Rodzin z naszego Przedszkola za liczny udział i zaangażowanie.

Niechaj radość oraz wspólnota miłości i jedności z Bożym błogosławieństwem idzie do naszych domów i rodzin.

Link do zdjęć i filmu:

https://drive.google.com/drive/folders/1ZO3GoA3osal_wbM-MVz9bVdSk9xttDxO?usp=sharing

MotylkiBiedronkiDelfinkiStokrotkiSłoneczka