KONKURS PLASTYCZNY

„Dobre serce mam... Komu je dam?” - Ogólnopolski i Wewnątrzprzedszkolny Rodzinny Konkurs Plastyczny związany z czasem Wielkiego Postu zorganizowany został przez Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej im. bł. Bolesławy Lament w Łowiczu.

Do konkursu ogólnopolskiego zgłosiło się dziewięć placówek, które przesłały 16 prac plastycznych.

I Miejsce

Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej im. Świętych Aniołów Stróżów w Sochaczewie.

II Miejsce ex aequo

Przedszkole Niepubliczne nr 6 Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. bł. Bolesławy Lament w Białymstoku.

Przedszkole Integracyjne nr 6 w Łowiczu.

III Miejsce ex aequo

Przedszkole nr 1 w Łowiczu

Szkoła Podstawowa w Jamnie – Oddział Przedszkolny.

Pozostałe placówki otrzymały wyróżnienia.

Wszyscy uczestnicy otrzymali imienne dyplomy i nagrody. Placówki otrzymały dyplomy i podziękowania za udział w konkursie.

Do konkursu wewnątrzprzedszkolnego zgłoszonych zostało 18 prac, wykonanych przez rodziny dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.

Konkurs wewnątrzprzedszkolny rozstrzygnięty został podczas przedszkolnej Mszy św. w kościele Świętego Ducha w Łowiczu. Wszystkie rodziny nagrodzone zostały I Miejscem.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.