KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
JAK CO ROKU W KARNAWALE

   

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień    niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą    przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

W dniu 05.03.2019 r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali balowej.Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Panią Asię,która zachęcała wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło,uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił dzieciom i ciociom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki