HOSANNA, HOSANNA, HOSANNA NA NIEBIOSACH!

Hosanna, hosanna, hosanna na niebiosach! Po raz kolejny niedziela palmowa zgromadziła społeczność przedszkolną przy eucharystycznym stole. W tradycji naszego Przedszkola jest to dzień wyjątkowo uroczysty, kolorowy i piękny dziecięcą modlitwą. Całe rodziny wraz z wiernymi parafii Świętego Ducha zgromadziły się na wspólną modlitwę pod kościołem, by następnie w procesji przejść do wnętrza kościoła, wychwalając Pana Jezusa śpiewem. Dzieci z ministrantami wprowadziły kapłana do wnętrza świątyni. Dla większego przypomnienia biblijnych zdarzeń, ksiądz ubrany w liturgiczne szaty przemierzał procesję na koniu, który wcielił się w rolę osiołka. Mękę Pańską w tym dniu wraz księdzem czytali tatusiowie. Dzieci chwaliły Boga palmami i pięknym śpiewem. Radosne, piękne, wyjątkowe spotkanie modlitewne, zjednoczyło nas wokół duchowego przygotowania do najważniejszych Świąt w roku.

 

 

Więcej zdjęć w linku poniżej:

https://www.dropbox.com/sh/lxddwd8db8rnxde/AACOvwkB-aMamCNjDTwDOxmXa?dl=0

 

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki