DRODZY RODZICE!!!

Drodzy Rodzice,

zbliża się  1 września. Zaczynamy Nowy Rok Przedszkolny! Z radością czekamy i powitamy Dzieci, które są już od dawna naszymi przedszkolakami oraz te Dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z Przedszkolem! Dziękujemy za pozdrowienia z wakacji i widokówki. Niektórzy z Was po raz pierwszy przybędą do Przedszkola i rozpoczną nowy etap w życiu, 3-latki i ich Rodzice oraz Ciocie w nowych najmłodszych grupach:

• „Słoneczka”: s.Wiktoria, Marta, Natalia
  • „Stokrotki”: Anita, Ewelina, Wioletta.

Dla nowych Przedszkolaków i Rodziców dołączamy raz jeszcze broszurkę adaptacyjną, która miała pomóc w przygotowaniu  do przedszkolnej przygody.

Uroczyste, oficjalne Rozpoczęcie Nowego Roku Przedszkolnego 2022/2023 zaplanowane jest na niedzielę 18 września, na które już serdecznie zapraszamy. Tradycyjnie: Msza Święta w kościele Św. Ducha o godzinie 12:00 i Piknik Integracyjny.

W pierwszych dniach września odbędą się zebrania w grupach; terminy zebrań przekażą nauczyciele.

Nowy Rok Przedszkolny rozpoczynamy ufni w błogosławieństwo Boże na każdy dzień, by był pełen prawdy, dobra i piękna w pracy, nauce i zabawie.

adaptacja_dziecka_-_broszura.pdf